led světla
Aktualizováno
7.12.2022

LED denní světla

 LED světla pro denní svícení, která nabízíme a případně montujeme vždy mají potřebnou homologaci. Používáme praxí prověřené typy, případně u novinek takové, kde se dá kvalita a dlouhá životnost očekávat a předpokládat. Při montáži těchto světel dbáme na umístění odpovídající předpisům. Pokud některý z parametrů předepsaného umístění nelze dodržet a zákazník přesto požaduje jejich namontování, je na tuto skutečnost výslovně upozorněn.

Samotná montáž LED světel do vozidla a jejich zapojení trvá většinou cca 3 až 4 hodiny. V případě komplikovanější montáže, např. při demontáži nárazníku apod. se tato doba může protáhnout i na cca 5 až 8 hodin. Při samotné montáži můžete, ale nemusíte být přítomni.

Průměrná cena za montáž světel je cca 1100,- až 1500,- Kč bez DPH za práci. Ostatní materiál potřebný k montáži, např. kabely, průchodky, konektory apod. průměrně cca 200,- až 500,- Kč bez DPH.

Nenabízíme superlevná LED světla, u kterých často na vozidle ani není vidět, že svítí. S těmi se během silničního provozu bohužel také určitě setkáváte.

I u značkových a kvalitních světel se občas setkáme se závadou. V tomto případě není problém vadná světla díky dobré spolupráci s naším dodavatelem  vyměnit v nejkratším možném termínu.
 

 
 
 
 
Fotky led světla