antena-autoantena-montaz-anten-autoanteny-calearo
Aktualizováno
28.4.2023

Konstrukční typy autoantén

V nabídce máme několik typů autoantén pro autorádia. Téměř výhradně používáme velice kvalitní  antény italské výroby značky " Calearo ". Tento výrobce dodává antény jako prvododavatel pro některé vozy značek např. Volkswagen, Seat, Škoda, Ford apod.

V podstatě se jedná o pět základních typů antén:

1) aktivní se zesilovačem - v provedení pro vozy např. Fabia, Octavia, Felicia a pod.

2) pasivní prutové do přední části střechy vozidla - např. Citroen Xsara, Saxo, Peugeot 306, Fiat Bravo, Lada Kalina a pod.

3) pasivní teleskopické, motoricky výsuvné - např. Saab 9-3, Mercedes 124, Opel Vectra, Mitsubishi Pajero a pod.

4) pasivní teleskopické, ručně výsuvné - např. Opel Astra, Mercedes 124

5) aktivní nalepovací na sklo - téměř všechny typy vozidel, kde není možné, nebo vhodné použít střešní anténu

 

Tyto antény ( značky Calearo ) jsou velmi dobře zpracované z kvalitních materiálů. Svou kvalitou se nedají srovnávat s levnými anténami z hypermarketů apod. Aktivní antény, např. v provedení pro vozy Škoda Fabia, Octavia apod. mají kvalitně provedený nízkošumový zesilovač provedený SMD technologií, na rozdíl od podobně vypadajících antén, kde je zesilovač tvořen jedním tranzistorem. Protože často provádíme montáž i antén dodaných zákazníkem, máme možnost přímého srovnání a zkušenosti, kde se opravdu s kvalitními anténami dodanými zákazníky příliš často nesetkáváme.

O vhodnosti typu a možnosti montáže, nebo výměny antény na Vašem vozidle nás, prosím, kontaktujte osobně, telefonicky, nebo e-mailem.
 

 
 
 
 
Fotky antena-autoantena-montaz-anten-autoanteny-calearo