Jaroslav Kviz Písty, prodej,montáž, servis, autorádia, vysílačky CB, vysílačky PMR, profi, navigace GPS, HF sady pro mobily, antény, sledování polohy, jizdní kola, elektrokola
Aktualizováno
28.4.2023

O firmě

UPOZORNĚNÍ: TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVÁNY. PROTO NĚKTERÉ ZBOŽÍ JIŽ NEMUSÍ BÝT DOSTUPNÉ A INFORMACE O CENÁCH A JINÉ AKTUÁLNÍ!!!

NOVĚJŠÍ STRÁNKY JSOU: www.autoradia-vysilacky.cz

 Vážení,
dovolte, abych Vás touto cestou pozdravil a zároveň poděkoval, že jste navštívili
naše webové stránky.
 
Pokud budete mít pocit, že jste nenašli požadovanou informaci, či výrobek,
spojte se s námi - určitě najdeme řešení.

 Můžete též navštívit náš e-shop zde:E-SHOP

Naše rodinná firma působí od roku 1990. Vycházíme z generačních zkušeností v oboru strojním, elektrotechnickém a radiotechniky. 

  • Zabýváme se převážně prodejem, servisem a instalací elektronických doplňků do motorových vozidel. (autorádia, vysílačky, navigace, HF sady pro mobily atd.)
  • Jelikož se nacházíme v rovinatém Polabí, kde se používá hodně jízdních kol, provádíme jako sezónní a doplňkovou činnost veškeré opravy a servis jízdních kol a prodej náhradních dílů k nim.
  • Snažíme se klást na první místo naší činnosti vstřícnost a spokojenost zákazníka. Proto nabízíme jenom praxí osvědčené a námi odzkoušené zboží. Nehledejte u nás výrobky, které jsou sice levné, ale kvalita bídná. To raději neprodáme nic, než abychom vědomě takovýto výrobek nabízeli a zákazník s ním byl následně nespokojen. Pokud takovýto výrobek zákazník u nás přesto požaduje, je na jeho nestandardní vlastnosti výslovně upozorněn.
  • Naším cílem je nabídnout služby v nejlepší možné kvalitě za přiměřenou cenu. Nemůžeme sice cenově konkurovat mnohým internetovým obchodům, které zboží mnohdy jenom přeposílají a spokojenost zákazníka je více méně podružná, ale za to si můžete být jisti, že zboží i služby od nás budou kvalitní a spolehlivé. Rozhodnutí je na vás.
  • Případné opravy a servis se snažíme provádět v co nejkratším termínu. Ne vždy to ale dokážeme ovlivnit. To se týká zejména záručních oprav, kde jsme většinou závislí na záručních opravnách. Doposud však, díky našemu výběru zboží, je závad minimum. Opravy a servis ostatního zboží provádíme v podstatě okamžitě. Mnohdy jsme schopni opravit i předměty, které ostatní servisy odmítly nebo zákazník nenašel vhodnou opravnu. Vyskytují se však i výrobky, u kterých se ukáže jejich oprava neekonomická, nebo z technických důvodů nemožná. V takových případech zákazníkovi za posouzení opravitelnosti většinou nic neúčtujeme.
  • Co se týče montáží, klademe důraz nejen na funkčnost, ale také na vzhled, úpravu a pečlivost instalace, což se projeví i v její spolehlivostí. Je to možná časově náročnější, ale vždy se vyplatí promyslet např. nejvhodnější umístění antény, vysílačky, najít vhodné místo pro držák telefonu, řádně odhrotovat vyvrtané otvory a ošetřit je proti korozi, poučit zákazníka a vše mu důkladně vysvětlit. U složitějších instalací vydáváme technickou dokumentaci s fotografií umístění doplněných součástek a rozvodů.
  • Zboží nabízíme převážně za ceny doporučené výrobcem či dovozcem. Při odběru více kusů, stálí zákazníci, nebo invalidní spoluobčané si mohou s námi dohodnut slevu. U oprav a montáží jsou ceny smluvní.
  • Nejsme sice klasický internetový obchod, přesto, vzdálenějším zákazníkům jsme ochotni, po dohodě vybráné zboží dovézt či poslat. Obvykle posíláme do druhého dne. Ceny se snažíme aktualizovat. Někdy se nám to nemusí podařit, proto aktuální cenu potvrdíme při objednávce.
  • Poznámka: Omlouvám se za momentální nekompletnost našich stránek. Pokud to časové důvody dovolí, průběžně je doplňujeme. Děkuji za pochopení. 

     

 
 
 
 
Fotky Jaroslav Kviz Písty, prodej,montáž, servis, autorádia, vysílačky CB, vysílačky PMR, profi, navigace GPS, HF sady pro mobily, antény, sledování polohy, jizdní kola, elektrokola Jaroslav Kviz Písty, prodej,montáž, servis, autorádia, vysílačky CB, vysílačky PMR, profi, navigace GPS, HF sady pro mobily, antény, sledování polohy, jizdní kola, elektrokola Jaroslav Kviz Písty, prodej,montáž, servis, autorádia, vysílačky CB, vysílačky PMR, profi, navigace GPS, HF sady pro mobily, antény, sledování polohy, jizdní kola, elektrokola