autoradio, Panasonic, JVC,sony instalace, odkódování, zjištění CODE autorádia
Aktualizováno
28.4.2023

Výběr autorádia

Na trhu je velké množství autorádií různých značek a typů. Nabízíme jen takové značky a typy, které se nám v dlouholeté praxi osvědčily svou kvalitou, kvalitou tuneru i mechaniky a způsobem ovládání – většinou jednoduchým a logickým.

Doporučujeme především JVC, Panasonic, Kenwood a Sony

Různé levné i dražší modely ze super a hypermarketů vypadají mnohdy atraktivně, ale po uvedení do provozu často zjistíte, že příjem stanic značně kolísá, zvuk je jaksi " ořezaný " a CD každou chvilku přeskakuje. Bliká na Vás pestrobarevný displej a při každém otočení ovladače hlasitosti se ozve nepříjemné pípání. K nastavení různých funkcí nevede jednoduchá a logická cesta v menu.
Provádíme montáže autorádií nových, námi dodaných, ale i dodaných zákazníkem do prakticky všech typů vozidel osobních, užitkových i nákladních a kamionů. ( Dokonce už i do motorového člunu, kombajnů, bagrů i traktorů )Mnoho zákazníků se domnívá, že pokud mají ve vozidle originální rádio speciálního tvaru už z výroby, např. Renault Megane, Peugeot 306, Ford apod., nelze jej nahradit novým, běžných rozměrů. Omyl. Pro takové případy je v nabídce velké množství plastových redukcí přímo pro konkrétní typ vozidla, stejně jako redukce kabelové, např. na japonské i korejské vozy, Fordy, atd. Ve většině případů lze použít i redukce pro zachování funkčnosti ovládání pod volantem, pokud toto nové rádio umožňuje.

 

 
 
 
 
Fotky autoradio, Panasonic, JVC,sony instalace, odkódování, zjištění CODE autorádia