montaz cb anten
Aktualizováno
9.9.2019
KONTAKT - GPS NAVIGACE, VYSÍLAČKY, MOBILNÍ TELEFONY - prodej, servis, montáž

CB antény

CB antény, které nabízíme a montujeme jsou kvalitní a osvědčené. Na každé vozidlo je však potřeba zvolit vhodný typ. Především je nutné znát výšku vozidla ( výšku předpokládaného umístěná antény, většinou střechy, ne např. výšku plachty, spoileru apod. ). Je nutné si uvědomit, že konec antény by neměl být výše, než 4m ( dle vyhlášky ). Při výběru antény je rovněž vhodné přihlédnout k montážní hloubce patice (tapecírunk auta) a k případné možnosti anténu sklápět či jednoduše demontovat.
Umístění a naladění antény je pro její účinnost rozhodující. Pokud možno, volíme střechu vozidla, pokud je plechová, nebo laminátová se síťovinou, např. Man TGA.
Nejhorší a nejméně účinné umístění je na různé držáky, zrcátka, úhelníky apod. Navíc v tomto případě rychle oxiduje přívodní kabel a koroduje konektor, protože je umístěn venku, „na dešti“.
Ne vždy je ale možné anténu umístit zcela ideálně, např. přepravníky na auta, obytná auta apod., ale pokud není možné anténu umístit do střechy vozidla, pak volíme " nejmenší zlo ", např. do boku vozidla apod. Ukázky a možnosti umístění namontovaných antén jsou zobrazeny v části " UKÁZKY INSTALACÍ "

 
 
 
 
Fotky montaz cb anten montaz cb anten montaz cb anten montaz cb anten montaz cb anten